Доступ до інтернету

 

ПРОГРАМА «БІБЛІОМІСТ»                      ЖИДАЧІВСЬКА РАЙОННА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА

                                                                                                               БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА

 

Бібліотеки Жидачівської РЦБС,

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ПРОГРАМИ «БІБЛІОМІСТ» РОЗПОЧИНАЮТЬ

другий етап проекту “Центр інформаційного прориву” з

НАДАННЯМ ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ

та використанням сучасних інтернет-технологій.

Центральна бібліотека та  бібліотеки-філії м.Ходорів, смт.Гніздичів, смт.Журавно ЖИДАЧІВСЬКОЇ РЦБС  розпочали сучасне повніше обслуговування користувачів з використанням інтернет-технологій, працюючи за бібліотечною спец-програмою “Центр інформаційного прориву” за сприяння  програми "БІБЛІОМІСТ".

Перший етап програми з заходами популяризації сучасних шляхів отримання інформації, ліквідації інтернет-неграмотрності, навчання та використання інтеренет-ресурсів під назвою “Центр інформаційного прориву” розпочався у серпні 2004 року у спец-відділі ЦЕНТРАЛЬНІОЇ БІБЛІОТЕКИ , розвинувся у 2007 році на базі бібліотеки -філії м.Ходорів за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні в рамках проекту LEAP-IV.

МЕТА ПРОГРАМИ і надалі спрямована на сприяння та якнаповніше задоволення інформаційних, освітніх, самоосвітніх, любительських, відпочинкових інтересів усіх реальних чи потенційних користувачів.

Проект наповнює інформаційним ресурсом віддалені від центру району бібліотеки, приближуючи якісні бібліотечні послуги до користувача.

Відкриття пунктів безкоштовного публічного доступу до Інтернету в бібліотеках Жидачівської централізованої бібліотечної системи:

30 вересня 2011 р. о 11:00 у приміщенні центральної бібліотеки  відбулась урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту безкоштовного публічного доступу до Інтернету в читальному залі центральної бібліотеки .

У рамках цермонії відкриття  працівників та користувачів бібліотеки привітали  директор бібліотечної системи Віра Костирка, голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, заступник голови Жидачівської РДА Олег Кизима, в.о. керівника відділу культури і туризму Зіновій Тимофтевич, регіональний представник  програми «Бібліоміст» Юлія Галій , директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова, голова благодійного фонду "Добре серце" Олег Канівець,  представники партнерських організацій, читачі, керівники місцевих громад .

Відкриття таких центрів доступу до ресурсів інтернет у бібліотеці відбулось також у бібліотеках-філіях Жидачівської районної централізованої бібліотечної системи:  Ходорвській бібліотеці-філії для дорослих,  Журавенській бібліотеці-філіїГніздичівській бібліотеці-філії №1

Фоторепортаж про цермонії відкриття бібіліотечних пунків доступу до інтернету   в  бібліотеках   Жидачівської РЦБС можна переглянути у розділі "ВІДКРИТТЯ  ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРІВ" та на сайтах  партнерських організацій:

- влада про подію

- Жидачівський  інформаційний портал

- "Добре серце" про БІБЛІОМІСТ на  Жидачівщині